Erdélyi Ferenc (1904-1959): Jelenet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 33. aukció (2006), 115. tétel. Dorotheum, őszi aukció, 2019, 131. tétel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
Erdélyi Ferenc (1904-1959): Jelenet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 33. aukció (2006), 115. tétel. Dorotheum, őszi aukció, 2019, 131. tétel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x58 cm / Francis de Erdely (Hungarian: Erdélyi Ferenc, 1904-1959): Scene. Oil on canvas, signed lower right. Provenance: Kieselbach Gallery and Auction House, 33rd auction (2006), lot 115. Dorotheum, fall auction, 2019, lot 131. De Erdely immigrated to the United States in 1939. Living in New York and Chicago initially, he moved to Los Angeles, when his mature work developed and he established himself as an American artist.
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~15960/Erdelyi-Ferenc-1904-1959-Jelenet-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-Proveniencia-Kieselbach-G~II2616284
2022-05-07 18:00
38. Major auction
Kikiáltási ár :
190 000
3609209/20