Hervé, Lucien (Elkán László) (1910-2007): Utcarészlet. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent (keret által takarva). Hátoldalán aukciós raglappal. Üvegezett fa keretben. 31,5x23 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Herve-Lucien-Elkan-Laszlo-1910-2007-Utcareszlet-Akvarell-papir-Jelezve-jobbra-lent-k~II2501453
2021-11-04 19:00
405. Online auction
Kikiáltási ár :
30 000
3274464/20