Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása (Munkácsy Mihály köre?): A csikós. Olaj, vászon, dublírozva. Reprezentatív fa keretben. Hátoldalán német nyelvű aukciós címkével. 52,5x42
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. második felében működött magyar festő alkotása (Munkácsy Mihály köre?): A csikós. Olaj, vászon, dublírozva. Reprezentatív fa keretben. Hátoldalán német nyelvű aukciós címkével. 52,5x42 cm / Unsigned, probably work of a Hungarian painter of the second half of the XIX century (Mihály Munkácsy's circle): Wrangler. Oil on canvas, Framed. With auction label in German languague on the reverse. 52,5x42 cm.
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/35/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15106/Jelzes-nelkul-feltehetoen-a-XIX-sz-masodik-feleben-mukodott-magyar-festo-alkotasa-Mun~II2364618
2021-05-08 18:00
35. Major auction
Kikiáltási ár :
220 000
2836101/20