Józsa Károly (1872-1929): Merengő női akt. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán kiállítási vagy árverési címkével 1921-ből. Sarkaiban és szélén apró sérülésekkel. 69,5×49,5 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jozsa-Karoly-1872-1929-Merengo-noi-akt-Olaj-karton-jelzett-Hatoldalan-kiallitasi-vag~II2284029
2021-03-18 19:00
390. Online auction
Kikiáltási ár :
70 000
2773035/20