Kliené Róna Klára (1901-1987): Gyerekarc, pasztell, papír, sérülésekkel, jelzett, paszpartuban, sérült üvegezett keretben. 61×47 cm (Szerepelt a BÁV 35, művészeti aukcióján)
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Kliene-Rona-Klara-1901-1987-Gyerekarc-pasztell-papir-serulesekkel-jelzett-paszpartuba~II2503148
2021-11-04 19:00
405. Online auction
Kikiáltási ár :
20 000
3274501/20