10804 . Tétel

Koczkás jelzéssel: Finn táj. Olaj, farost. Dekoratív, sérült keretben, 46×55 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.

Aukciós tétel Archív
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~3000002/Koczkas-jelzessel-Finn-taj-Olaj-farost-Dekorativ-serult-keretben-46C39755-cm-Jotekonys~II2449155
2021-08-26 19:45
400. Online auction
Kikiáltási ár :
9 000 Ft
3133750/20
Eladó:
Darabanth Kft
Cím:
Magyarország
Budapest
1061
Andrássy út 16.
Nyitvatartás:
Hétfő: 10-17 Kedd: 10-17 Szerda: 10-17 Csütörtök: 10-19 Péntek: ZÁRVA Hétvége: ZÁRVA
Telefon:
317-4757, 266-4154, 318-4035
Kapcsolattartó:
Csonka Krisztián
Weboldal:
Bemutatkozás:
A tételek a leütési ár + 22% jutalék megfizetése után kerülnek a vevő tulajdonába. Ha a tételt nem személyesen veszik át, a vevő a postaköltség, biztosítási díj megfizetésére is köteles.
Darabanth Kft

Hasonló műtárgyak

Érdekel a műtárgy

A művelethez kérem jelentkezzen be!

Emailben küldöm

Biztosan szeretné elküldeni emailben a műtárgyat?