Koczkás jelzéssel: Finn táj. Olaj, farost. Dekoratív, sérült keretben, 46×55 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~3000002/Koczkas-jelzessel-Finn-taj-Olaj-farost-Dekorativ-serult-keretben-46C39755-cm-Jotekonys~II2449155
2021-08-26 19:45
400. Online auction
Kikiáltási ár :
9 000
3133750/20