Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899 - 1983): Essai, 1972. Rézkarc, akvarell, papír. A művész ezen sajátkezűleg akvarellel színezett rézkarca tudomásunk szerint Magyarországon még nem szerepelt árverésen. 26,5×20 cm /
Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899 - 1983): Essai, 1972. Rézkarc, akvarell, papír. A művész ezen sajátkezűleg akvarellel színezett rézkarca tudomásunk szerint Magyarországon még nem szerepelt árverésen. 26,5×20 cm / Kolosvary, Sigismund (Kolozsváry Zsigmond, 1899 - 1983): Essai. Etching, watercolour, paper. Hand-coloured by the artist. 26,5×20 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14416/Kolosvary-Sigismund-Kolozsvary-Zsigmond-1899-1983-Essai-1972-Rezkarc-akvarell-papir-A~II2228474
2020-11-07 18:00
34. Major auction
Kikiáltási ár :
12 000
2572107/20