Konfár Gyula (1933-2008): Házak. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán halványan ceruzával. Proveniencia: 21. Képcsarnok aukció, 2009, 117. tétel. Kissé kopott fa keretben. 40x55 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Konfar-Gyula-1933-2008-Hazak-Olaj-farost-jelzett-a-hatoldalan-halvanyan-ceruzaval-Prove~II2288459
2020-12-17 19:00
384. Online auction
Kikiáltási ár :
60 000
2624009/20