Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/399/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kosa-Zsuzsa-1943-2020-Madarlesen-1995-Olaj-farost-jelzett-a-hatoldalan-70C39750-cm-Fa-ker~II2318242
2021-08-05 19:00
399. Online auction
Kikiáltási ár :
15 000
3075599/20