Kozma István (1937- ): Nagybányai részlet. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm. Proveniencia: Nagyházi, 148. árverés, 652. tétel. Üvegezett fa keretben / István Kozma (1937- ): Baia Mare. Oil on cardboard, signed, framed with glass.
Kozma István (1937- ): Nagybányai részlet. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm. Proveniencia: Nagyházi, 148. árverés, 652. tétel. Üvegezett fa keretben / István Kozma (1937- ): Baia Mare. Oil on cardboard, signed, framed with glass. Provenance: Nagyházi Gallery, 148th auction, lot 652. 80×60 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Kozma-Istvan-1937-Nagybanyai-reszlet-Olaj-karton-jelzett-80C39760-cm-Proveniencia-NagyhC3~II2480200
2021-11-06 18:00
36. Major auction
Kikiáltási ár :
120 000
3235545/20