Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/40/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16770/Kunffy-Lajos-1869-1962-Szerelmespar-Olaj-fa-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-uvegezett-ser~II2874183
2023-05-06 18:00
40. Nagyaukció
Kikiáltási ár :
95 000
4061065/20