Leidenfrost Sándor (1888-?): Napsütötte kert. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán hiányos kiállítási vagy aukciós címkével 1920-ból (..rtes művészeti Rt). Restaurált. 61x65,5 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/35/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15106/Leidenfrost-Sandor-1888-Napsutotte-kert-Olaj-vaszon-jelzett-Hatoldalan-hianyos-kial~II2373337
2021-05-08 18:00
35. Major auction
Kikiáltási ár :
50 000
2836091/20