Molnár C. Pál (1894-1981): Akt fotelban. Olaj, farost, jelzett. Proveniencia: Virág Judit Galéria, Téli (15.) aukció, 2003, 109. tétel. Dekoratív fa keretben, 50×70 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/36/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15518/Molnar-C-Pal-1894-1981-Akt-fotelban-Olaj-farost-jelzett-Proveniencia-Virag-Judit-Galeri~II2488200
2021-11-06 18:00
36. Major auction
Kikiáltási ár :
240 000
3235619/20