Nagy István (1873-1937): Táj fákkal. Akvarell, szén, pasztellkréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 241/971 bírálati számával ellátott címke. A bírálat megerősíti az aukciónkon szereplő tétel
Nagy István (1873-1937): Táj fákkal. Akvarell, szén, pasztellkréta, papír. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 241/971 bírálati számával ellátott címke. A bírálat megerősíti az aukciónkon szereplő tétel eredetiségét, bírálat csatolva a tételhez. Üvegezett fakeretben. 26x40 cm / István Nagy (1873-1937): Landscape with trees. Watercolour and coal on paper, signed lower right. With Hungarian National Gallery jury label no. 241/971 on the reverse. The jury confirmed that the drawing is István Nagy's work. framed
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/39/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16375/Nagy-Istvan-1873-1937-Taj-fakkal-Akvarell-szen-pasztellkreta-papir-Jelezve-jobbra-lent~II2721906
2022-11-05 18:00
39. Nagyaukció
Kikiáltási ár :
150 000
3865944/20