Olvashatatlan jelzéssel: Vágtázó lovak csikóssal. Olaj, falemez. Hátoldalán kiállítási vagy aukciós címkékkel. Dekoratív fa képkeretben. 40x60 cm.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Vagtazo-lovak-csikossal-Olaj-falemez-Hatoldalan-kiallitasi-vag~II2382239
2021-05-06 19:00
393. Online auction
Kikiáltási ár :
18 000
2879518/20