Palkó Tibor (1959- ): A piéta. Olaj, vászon, jelzett. Palkó Tibor Munkácsy-díjas festőművész műveivel többek közt a Godot Galéria kiállításain szerepelt, az árverésünken szereplő festménye korai alkotásai közé tartozik.
Palkó Tibor (1959- ): A piéta. Olaj, vászon, jelzett. Palkó Tibor Munkácsy-díjas festőművész műveivel többek közt a Godot Galéria kiállításain szerepelt, az árverésünken szereplő festménye korai alkotásai közé tartozik. 95×70 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/33/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14249/Palko-Tibor-1959-A-pieta-Olaj-vaszon-jelzett-Palko-Tibor-Munkacsy-dijas-festomuves~II2133039
2020-05-16 18:00
33. Major auction
Kikiáltási ár :
150 000
2381931/20