Petr P. Matysek (1885-?), cseh festő: Csendélet. Olaj, falemez. Jelezve balra lent (halványan). Hátoldalán címkén francia nyelven feliratozott. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 2. aukció, 28. tétel, 1997. Dekoratív fa
Petr P. Matysek (1885-?), cseh festő: Csendélet. Olaj, falemez. Jelezve balra lent (halványan). Hátoldalán címkén francia nyelven feliratozott. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 2. aukció, 28. tétel, 1997. Dekoratív fa keretben. 42x54 cm / Petr P. Matysek (1885-?), Czech painter: Still life. Oil on wood. Signed lower left. With description in French languague on a label on the reverse. Provenance: Kieselbach Gallery, 2nd auction, lot 28, 1997. Framed. 42x54 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Petr-P-Matysek-1885-cseh-festo-Csendelet-Olaj-falemez-Jelezve-balra-lent-halvanyan-H~II2514521
2022-01-06 19:00
409. Online auction
Kikiáltási ár :
50 000
3389911/20