Pintér István Pál (1948-): Karcagi kálváriadomb, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×70 cm. Hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértői állásfoglalásáéval. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát
Pintér István Pál (1948-): Karcagi kálváriadomb, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×70 cm. Hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértői állásfoglalásáéval. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pinter-Istvan-Pal-1948-Karcagi-kalvariadomb-1996-Olaj-farost-jelzett-fa-keretben-60C397~II2347655
2021-04-08 19:00
391. Online auction
Kikiáltási ár :
18 000
2804312/20