Pirk János (1903-1989): Gödöllői ablak. Olaj, farost, jelzett. 61×46 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány
Pirk János (1903-1989): Gödöllői ablak. Olaj, farost, jelzett. 61×46 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. / Oil on wood fibre, signed.
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/35/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~15106/Pirk-Janos-1903-1989-Godolloi-ablak-Olaj-farost-jelzett-61C39746-cm-Fa-keretben-Kiallit~II2347515
2021-05-08 18:00
35. Major auction
Kikiáltási ár :
40 000
2836127/20