Pirk László (1953-): Kőmíves Kelemenné. Litográfia, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 48,5x29,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pirk-Laszlo-1953-Komives-Kelemenne-Litografia-papir-jelzett-Uvegezett-fa-keretben-4~II2347089
2021-03-18 19:00
390. Online auction
Kikiáltási ár :
6 000
2773111/20