Pór Bertalan (1880-1964): Fehér ruhás nő, 1906. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 42. árverés, 159. tétel. Fa keretben, 78x68.5 cm / Bertalan Pór (1880-1964): Woman in
Pór Bertalan (1880-1964): Fehér ruhás nő, 1906. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált, dublírozott. Proveniencia: Kieselbach Galéria és Aukciósház, 42. árverés, 159. tétel. Fa keretben, 78x68.5 cm / Bertalan Pór (1880-1964): Woman in white dress, 1906. Oil on canvas, signed. Restored. Provenance. Kieselbach Gallery, 42nd auction, position 159. Framed, 78x68,5 cm.
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14416/Por-Bertalan-1880-1964-Feher-ruhas-no-1906-Olaj-vaszon-jelzett-Restauralt-dublirozot~II2247917
2020-11-07 18:00
34. Major auction
Kikiáltási ár :
460 000
2572240/20