10040 . Tétel

Püspöky István (1950-2018). Triptichon III. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Püspöky István nagyméretű festményei közül tudomásunk szerint nem szerepelt aukción ez idáig egy sem. 100x70 cm / István Püspöky

Püspöky István (1950-2018). Triptichon III. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Püspöky István nagyméretű festményei közül tudomásunk szerint nem szerepelt aukción ez idáig egy sem. 100x70 cm / István Püspöky (1950-2018). Triptichon III. Acrylic on canvas, signed, with description on the reverse. 100x70 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14416/Puspoky-Istvan-1950-2018-Triptichon-III-Akril-vaszon-jelzett-hatoldalan-feliratozott-P~II2229812
2020-11-07 18:00
34. Major auction
Kikiáltási ár :
46 000 Ft
2572076/20
Vételi megbízás
Eladó:
Darabanth Kft
Cím:
Magyarország
Budapest
1061
Andrássy út 16.
Nyitvatartás:
Hétfő: 10-17 Kedd: 10-17 Szerda: 10-17 Csütörtök: 10-19 Péntek: ZÁRVA Hétvége: ZÁRVA
Telefon:
317-4757, 266-4154 318-4035
Kapcsolattartó:
Csonka Krisztián
Weboldal:
Bemutatkozás:
A tételek a leütési ár + 22% jutalék megfizetése után kerülnek a vevő tulajdonába. Ha a tételt nem személyesen veszik át, a vevő a postaköltség, biztosítási díj megfizetésére is köteles.
Darabanth Kft

Hasonló műtárgyak

Érdekel a műtárgy

A művelethez kérem jelentkezzen be!

Érdekel a műtárgy

Kérjük vegye fel a kapcsoatot a műtárgy tulajdonosával.

Emailben küldöm

Biztosan szeretné elküldeni emailben a műtárgyat?