Püspöky István (1950-2018). Triptichon III. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Püspöky István nagyméretű festményei közül tudomásunk szerint nem szerepelt aukción ez idáig egy sem. 100x70 cm / István Püspöky
Püspöky István (1950-2018). Triptichon III. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán feliratozott. Püspöky István nagyméretű festményei közül tudomásunk szerint nem szerepelt aukción ez idáig egy sem. 100x70 cm / István Püspöky (1950-2018). Triptichon III. Acrylic on canvas, signed, with description on the reverse. 100x70 cm
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/34/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~14416/Puspoky-Istvan-1950-2018-Triptichon-III-Akril-vaszon-jelzett-hatoldalan-feliratozott-P~II2229812
2020-11-07 18:00
34. Major auction
Kikiáltási ár :
46 000
2572076/20