Szalóky Sándor (1921-1978): Utcarészlet. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 29×41,5 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~3000001/Szaloky-Sandor-1921-1978-Utcareszlet-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-uvegezett-fa-ker~II2448273
2021-08-26 19:00
400. Online auction
Kikiáltási ár :
12 000
3108554/20