Szuromi Imre (1948-): Figyelmeztetés, 1995. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 4/30. Üvegezett fa keretben, 20×45,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/391/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szuromi-Imre-1948-Figyelmeztetes-1995-Szitanyomat-papir-jelzett-szamozott-430-Uvegez~II2347186
2021-04-08 19:00
391. Online auction
Kikiáltási ár :
15 000
2804362/20