V. Tóth László (1930-2001): Téli erdő. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 25×35 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/400/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~3000001/V-Toth-Laszlo-1930-2001-Teli-erdo-Olaj-karton-Jelzett-Uvegezett-fa-keretben-25C39735-cm~II2448247
2021-08-26 19:45
400. Online auction
Kikiáltási ár :
9 000
3133432/20