VÉDETT! Gyárfás Jenő (1857-1925): Varró lány. Olaj, fa. Jelezve balra lent, hátoldalán régi aukciós címkével, többe közt BÁV 62. aukció. Szerepelt a BÁV 62. képaukcióján, 1983 december, 94. tétel (katalógus, 15. oldal).
VÉDETT! Gyárfás Jenő (1857-1925): Varró lány. Olaj, fa. Jelezve balra lent, hátoldalán régi aukciós címkével, többe közt BÁV 62. aukció. Szerepelt a BÁV 62. képaukcióján, 1983 december, 94. tétel (katalógus, 15. oldal). Keretben. 50x40 cm / ioil on wood, signed lower left. Auctiobed: BÁV painting auction, 1983 december, lot 94 (catalogue page 15) framed. NO EXPORT
https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/39/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Klasszikus-festmenyek-es-grafikak~16375/VEDETT-Gyarfas-Jeno-1857-1925-Varro-lany-Olaj-fa-Jelezve-balra-lent-hatoldalan-regi~II2724050
2022-11-05 18:00
39. Nagyaukció
Kikiáltási ár :
180 000
3865946/20