Vén Zoltán (1941- ): Cigánylány (a páholy aukciós ház). Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×9 cm
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ven-Zoltan-1941-Ciganylany-a-paholy-aukcios-haz-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett~II1974476
2019-06-20 19:00
348. Online auction
Kikiáltási ár :
4 000
2084778/20