Vida Gábor (1937-2007): Jókedvű társaság. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent VG monogrammal (halványan). Proveniencia: Dorotheum aukció, 2019.06.24, 120. tétel. Dekoratív fa keretben. 50×60 cm / Oil on wood, signed lower right with VG
Vida Gábor (1937-2007): Jókedvű társaság. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent VG monogrammal (halványan). Proveniencia: Dorotheum aukció, 2019.06.24, 120. tétel. Dekoratív fa keretben. 50×60 cm / Oil on wood, signed lower right with VG monogram. Provenance: Dorotheum, 24.06.2019, pos. 120. 50x60 cm, framed.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vida-Gabor-1937-2007-Jokedvu-tarsasag-Olaj-fa-Jelezve-jobbra-lent-VG-monogrammal-halvan~II2540082
2022-01-06 19:00
409. Online auction
Kikiáltási ár :
90 000
3390144/20