Zemplényi Magda (1899-1965): Csendélet Picasso szoborral. Olaj, vászon, jelzett. Proveniencia: Virág Judit, 23. aukció (2006 ősz), 214. tétel. 108×98,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Magda Zemplényi
Zemplényi Magda (1899-1965): Csendélet Picasso szoborral. Olaj, vászon, jelzett. Proveniencia: Virág Judit, 23. aukció (2006 ősz), 214. tétel. 108×98,5 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Magda Zemplényi (1899-1965): Still life with Picasso statue. Oil on canvas, signed. Provenance: Virág Judit, 23. aukció (2006 ősz), 214. tétel. 108×98,5 cm. Framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/420/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zemplenyi-Magda-1899-1965-Csendelet-Picasso-szoborral-Olaj-vaszon-jelzett-Proveniencia-Vi~II2612577
2022-06-23 19:00
420. Online auction
Kikiáltási ár :
160 000
3721721/20