Zöldy Emil (1913-1982): Faluszéle Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 30x47 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Zoldy-Emil-1913-1982-Faluszele-Akvarell-papir-Jelzes-nelkul-Hatoldalan-feliratozott-C3~II2347431
2021-04-22 19:00
392. Online auction
Kikiáltási ár :
15 000
2849198/20