Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben
Aukció neve: 365. Online auction
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Dátum: 2020-03-05
Kikiáltási ár: 12 000 Ft
Dátum: 2020-03-05