Prihoda István (1891-1956): Fohász. Rézkarc, papír, jelzett, sarkaiban, a rézkarcot nem érintő hiányokkal, 30×24 cm
Aukció neve: 366. Online auction
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10119
Dátum: 2020-03-19
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Tételszám: 10119
Dátum: 2020-03-19