Ismeretlen jelzéssel: Városrészlet pálmákkal és minarettel. Olaj, váson, jelzett a hátoldalán (t. malki 977 ?), 45×30 cm
Aukció neve: 374. Online auction
Kikiáltási ár: 4 200 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2020-07-16
Kikiáltási ár: 4 200 Ft
Tételszám: 10481
Dátum: 2020-07-16