Franz Abony (?-?): Hangulatos táj, 1921. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal és apró sérülésekkel, 30×22,5 cm
Aukció neve: 427. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2022-10-06
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Dátum: 2022-10-06