Pekáry István (1905-1981): Leánykérés - magyar népviselet Rézkarc, merített papír. Jelzett. üdvözlőlap, 1930-40 körül. 13x10 cm
Aukció neve: 427. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Tételszám: 10364
Dátum: 2022-10-06
Kikiáltási ár: 36 000 Ft
Tételszám: 10364
Dátum: 2022-10-06