Lakner László (1936-): 'Hommage á Fontana', 2000. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Lakner 2000. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 70x48,5 cm / László Lakner (1936-): 'Hommage á Fontana', 2000. Oil on board. Signed
Aukció neve: 433. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Dátum: 2023-01-05
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Dátum: 2023-01-05