Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban. Lapszéli apró foltokkal. 41x49 cm
Aukció neve: 433. Gyorsárverés
Kikiáltási ár: 3 800 Ft
Dátum: 2023-01-05
Kikiáltási ár: 3 800 Ft
Dátum: 2023-01-05