Vegyes aukciós katalógus tétel, 5 db:
Az Ernst - Múzeum aukciói LI. A Kiscelli Kastély régi műtárgyai. II. rész. Valamint egyéb műtárgyak és butorok. Bp., 1935. Ernst Múzeum, 73+3 p.+XX t. Kiadói papírkötés, rossz állapotban,
Az Ernst - Múzeum aukciói LI. A Kiscelli Kastély régi műtárgyai. II. rész. Valamint egyéb műtárgyak és butorok. Bp., 1935. Ernst Múzeum, 73+3 p.+XX t. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a borító elvált a könyvtesttől, a gerincen és a borítón kis szakadások, kis sérülések, a könyvtest szétvált, néhány bejelöléssel.
VII. Nagy művészeti aukció 1. Dr. D. J. Úr Gyüjteménye. Képek, ezüst, porcellán, szőnyeg. 2. Főúri ezüst, szőnyeg és bútor. A műtárgyakat leírta: Csányi Károly. Bp., 1941.,Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete, VIII+138+2 p.+XXII t. + 7 p. Benne a pótkatalógussal. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.;
XII. Nagy művészeti aukció. Árverésre kerülnek: Főuri és egyéb hagyatékokból származó festmények, ékszerek, szőnyegek, ezüstök, porcellán, butor stb. Bp., 1941.,Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete,7+X+142+2 p.+ XXXII t. Kiadói papírkötés, kopott, kissé sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, foltos.;
III. Nagy művészeti aukciója. A műtárgyak szakértői meghatározását: Csányi Károly és Dr. Garas Klára végezték. Bp., 1947., Művészeti Aukciók és Kiállítások, 175+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.;
VIII. Művészeti aukció különböző kastélyokból. Valamint magángyujteményekből: Festmények, metszetek, szobrok, könyvek, ezüstök, szőnyegek, butorok, porcellánok stb. Bp., 1948., Almásy, Grünberger, Réthi, Rutz és Szilárd Mű- és Régiségkereskedelmi Vállalata, 146 p. Kiadói papírkötés, a borítón hajtásnyommal, a hátsó borítón firkával.;
https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/430/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000012/Vegyes-aukcios-katalogus-tetel-5-db--Az-Ernst-Muzeum-aukcioi-LI-A-Kiscelli-Kastely-reg~II2763435
Könyv, papírrégiség
2022-11-17 19:00
430. Gyorsárverés
Kikiáltási ár :
2 400
3896254/11