Német festő, 18. sz.: Szakállas férfi
Aukció neve: 238. Régi mesterek, 19. századi művészek
Aukció helye: Budapest, Balaton utca 8.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Tételszám: 122
Dátum: 2018-12-04
Időpont: 17:00
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Tételszám: 122
Dátum: 2018-12-04
Időpont: 17:00