Türkei, Rumanien, Serbien, Bulgarien. Meyers Reisebücher. Leipzig-Wien, 1902, Bibliographisches Institut, XII+384+60 p. 6. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven.
Aukció neve: 35. Major auction
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 15013
Dátum: 2021-05-08
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Tételszám: 15013
Dátum: 2021-05-08
Időpont: 18:00