cca 1940 2 db nagy méretű illusztrált fa doboz fedéllel: Szent István, fedél elvált, teteje tollal firkált, sérült és kopott, 15x23x11 cm + Hófehérke és a hét törpe mesedoboz, Kaiser féle tejkaramella, erősen kopott, fedél
Aukció neve: 370. Online auction
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 12645
Dátum: 2020-05-21
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Tételszám: 12645
Dátum: 2020-05-21