1978. 'Magyar Népköztársaság Érdemrendje' zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval T:1- Hungary 1957. 'Order of Merit of the Hungarian People's Republic' enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration
Aukció neve: 372. Online auction
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Tételszám: 31256
Dátum: 2020-06-18
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Tételszám: 31256
Dátum: 2020-06-18