1911. 'A Magyar Ebtenyésztők és Ebkedvelők Egyesülete - I. díj 1911 Pünkösd - Lulu' kétoldalas, aranyozott Br díjérem 'S.G.A.' gyártói jelzéssel (34,55g/41mm) T:2 aranyozás kopott Hungary 1911. 'The Association of Hungarian Dog
Aukció neve: 386. Online auction
Kikiáltási ár: 3 400 Ft
Tételszám: 30857
Dátum: 2021-01-21
Kikiáltási ár: 3 400 Ft
Tételszám: 30857
Dátum: 2021-01-21