Klie Zoltán (1897-1992): Áramlás (cím nélkül). Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x30 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
Aukció neve: 39. Nagyaukció
Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Tételszám: 10130
Dátum: 2022-11-05
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 95 000 Ft
Tételszám: 10130
Dátum: 2022-11-05
Időpont: 18:00