Kondor Béla (Pestszentlőrinc, 1931 – Budapest, 1972) Angyalok bukása (Ikaros és Daidalos) Rézkarc, papír 170 X 230 mm Jelezve jobbra lent: Kondor Béla Életműkatalógus száma: 1957/41, reprodukálva ott
Aukció neve: BÁV 13. Grafikai Aukció
Aukció helye: BÁV Aukciósház Apszisterem (1052 Budapest, Bécsi utca 3.)
Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2019-02-13
Időpont: 18:00
Kikiáltási ár: 85 000 Ft
Tételszám: 121
Dátum: 2019-02-13
Időpont: 18:00