241. tétel, Bécsi empire kanna Ezüst, 600 g. Trébelt, ovális talpon barázdált díszítésű, amfóra formájú edény, oldalán ívelt füllel. Kiemelhető fedelén öntött és cizellált, plasztikus fogó. Restaurált. Alján és nyakán jelzett: Bécs, 1815., Josef Qu
Aukció neve: BÁV ZRt. 2016.05.19-i aukció
Aukció helye: Budapest
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Tételszám: 241
Dátum: 2016-05-19
Időpont: 12:00
Aukció helye: Budapest
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Tételszám: 241
Dátum: 2016-05-19
Időpont: 12:00