181. tétel, Magyar festő, 19. sz. közepe: Férfi portré
Aukció neve: Régi mesterek és 19. századi festmények
Aukció helye: Budapest, V. Balaton utca 8.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Tételszám: 181
Dátum: 2015-12-15
Időpont: 17:00
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Tételszám: 181
Dátum: 2015-12-15
Időpont: 17:00