Antal Irén (1903-1999): Séta, akvarell, papír, jelzett, 30×50 cm
Auction name: 362. Online auction
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-01-23
Starting price: 3 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2020-01-23