Ágh Ajkelin Lajos (1907-1995): Női portré. Vörösréz, olaj, fatábla. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 53×40 cm
Auction name: 387. Online auction
Starting price: 75 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-02-04
Starting price: 75 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2021-02-04