Vastagh Géza (1866-1919): Baromfiudvar 1917. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 55x73cm
Auction name: 420. Online auction
Starting price: 240 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-06-23
Starting price: 240 000 Ft
Lot number: 10000
Date: 2022-06-23